Hakkımızda

Hakkımızda

2011 Eylül ayından beri müzik eğitim danışmanlığı hizmeti veren Müzik Performans olarak,  bir çok insanın hayatına müzik katarak yaşamlarını daha güzel hale getirdik ve Düşlerini Gerçekleştirmelerini sağladık.
Çok değerli eğitmenlerimizle öncelikle iyi bir ekip olmayı başardık. Böylece birbiriyle bağlantılı, üretken ve her an yaşama sevinci veren bir eğitim-paylaşım yarattık. İçimizdeki coşkuyu ve müzik sevgisini aramıza katılan herkese vermek, bizim için gerçekten eşsiz bir duygu...
Müzik eğitiminde hem olması gereken tam Teknik bilginin hem de yaşamlarını renkli kılacak organizasyonların, konserlerin, etkinliklerin olması gerektiğini benimsedik ve en başından beri etkinliklerimizle her zaman alınan teknik bilginin gerçeklenmesini sağladık.

4 Yaşından 70 Yaşına kadar müzik dostlarımız oldu, sizin de bizimle yolunuzun kesişmesi dileğiyle....

 

Müzik Performans.

© Tüm hakları saklıdır. Müzik Performans'ın  önceden yazılı izni olmaksızın bu site ve bu sitenin tüm içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz.