Özel Dersler

Şan (Ses) Eğitimi, Vokal Koçluğu

Ses eğitimimizde bizim için en önemli unsur, çalışmanın kişiye has uygulanmasıdır. Bireysel yapılan çalışmalarımızda  fiziksel özellikler, ses yapısı  ve varılmak istenen hedefe göre, ses eğitimimiz  değişkenlikler gösteriyor. Çalışmalarımızda, tamamen katılımcının niteliklerine ve arzusuna göre bir yöntem kullanıyoruz. Ses sağlığı ve sesin korunması,  ses eğitiminin en önemli parçası olarak kabul ediyoruz.

Teknik  bilgilerle birlikte, farklı müzik türlerine yöneliyoruz. Güncel  müzik  türleri,  güncel  ses  teknikleri  son derece  önemsediğimiz  konulardır. Böylece öğrencilerimiz kendilerine özgü bir söyleyişi kazanırlar.

Piyano

Piyano eğitimlerimiz de diğer tüm enstrüman eğitimlerimiz gibi bireysel yapılmaktadır.
Yetişkinler için piyano eğitimimizde, yaş sınırı bulunmamakta ve kişiye özel içerik izlenmektedir.
Klasiğin yanısıra güncel müzik de piyano çalışmalarımızda verilmektedir.

Caz Gitar

Berklee Müfredat'ının takip edildiği ülkemizin önde gelen Jazz Gitaristlerinden olan Bora Çeliker tarafından verilen eğitimlerimiz, Caz Gitar teknikleri, Jazz Standartları üzerine repertuar çalışmaları, Armoni vb. şeklinde olup başlangıçtan ileri seviyeye kadar herkese açıktır.

Çocuk Piyano

Dört yaşından itibaren başladığımız çocuk piyano derslerimiz bireysel olarak yapılmaktadır.
Süre olarak , çocuğun konsantrasyonu ön plandadır(40-50 dakika). Önemli ders materyalleri ile yapılan çalışmada çocuklara, müziği iyi bir arkadaş, eğlenceli bir uğraş ve notalarla sesler arasındaki bağlantıyı kurabilme gibi ileri yaşlarda kişiye müziği sürdürebilmesini sağlayan değerli kazanımlar vermeyi amaçlıyoruz.

Pop Gitar, Elektrik Gitar, Bas Gitar

 Çalışmalar pop ve rock türlerine yönelik yapılmaktadır. Çalışma parçaları ve teknik egzersizlerle, enstruman hakimiyetinizi geliştiriyoruz. Daha sonra müziğin yaratım sürecini de işin içine katarak enstrümanınız ile müzik arasındaki bağı kurmanızı sağlamak esas amacımız.  Süreç içerisinde kayıtlar yaparak ve video çekerek gelişimimizi gözlemleyip paylaşmış olacağız.

Bununla birlikte, müzik dinleme üzerine de incelemeler  yapmaktayız.

Suzuki Keman

Suzuki metodu öğrenci ve Uluslar arası Suzuki Derneği tarafından yetkilendirilmiş bir öğretmen arasında birebir uygulanır, haftalık derslerle ilerler. Ayrıca haftada bir gün 4, 5 çocuk grup dersinde bir araya getirilerek etkileşimleri pekiştirilir. Öğrenim Suzuki’de küçük adımlarla gelişir, çocuğun motivasyonu, ailenin etkin işbirliği, çalışma ortamının uygunluğu ve öğretmenin desteği ile yavaş ama kararlı bir şekilde ilerler. Suzuki’nin başlıca şiarı her çocuk yapabilir ve Suzuki pedagojisinin asıl amacı sadece iyi müzisyen değil iyi insan yaratmaktır.